Hakkımızda

TSM GLOBAL Türkiye Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş.,  Türkiye ve komşu ülke pazarlarında artan taleplere bağlı olarak, SUMITOMO İŞ MAKİNELERİ ‘nin yeni yapılanması sonucunda yüzde 90’ı yabancı, yüzde 10’u Türk ortaklı yapıyla kurulmuştur. TSM GLOBAL Türkiye, 2014 yılı itibari ile faaliyetlerine hızlı bir şekilde başlamış ve Japon SUMITOMO iş makinaları (Ekskavatörler ve Asfalt Sericiler) başta olmak üzere, alanlarında küresel markalar olan İsviçre menşeili AMMANN Asfalt ve Toprak Sıkıştırma Makineleri, Amerikan menşeili HYSTER ve Utilev Forklift, depo istif makineleri ve liman makineleri, Japon menşeili YANMAR mini ekskavatörleri ve yükleyicileri, İtalyan menşeili IMER Access personel platformları ve İspanyol menşeili MTG tırnak ve aşınma sistemlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir.

Genel Müdürlük ve İstanbul Bölge Müdürlüğü yanı sıra Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Trabzon, Diyarbakır, Bursa bölge müdürlükleri ile yaygın ve etkin bir satış ve satış sonrası hizmetler ağı kurarak, Türkiye’nin ve bölgenin en verimli, karlı, kaliteli, değer katan ve en iyi çözümler üreten istif, iş ve inşaat makineleri şirketi olmak misyonu doğrultusunda yapılanmasını hızla tamamlamıştır ve her geçen gün büyümesini sürdürmektedir.

TSM GLOBAL, Türkiye’nin yanı sıra Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Kırgızistan ve Özbekistan pazarlarının satış ve satış sonrası bayi dağıtım kanallarının yönetiminden de sorumludur.

TSM GLOBAL ortalama 22 yıl sektör tecrübesine sahip, genç ve dinamik ekibi ile çok kısa bir zaman içerisinde bölge müdürlükleri ve sayısı 30 ‘u aşan satış ve servis bayileri ve 50 ‘den fazla gezici servis aracı ile tüm Türkiye sathında mevcut ve potansiyel müşterilerine hizmet vermektedir.

Misyonumuz
" Türkiye’nin ve bölgenin en verimli, karlı, kaliteli, değer katan ve en iyi çözümler üreten iş ve istif makineleri şirketi olmak "

Vizyonumuz
" İş ve istif makineleri konusunda müşterilerin ilk tercihi olan en bilinir, güvenilir ve çevreci şirketi olurken bölgesel güç oluşturmak. "

Şirket genel kataloğumuzu buradan indirebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Şehir *
KVKK ve çerezler hakkında uyarıları kabul ediyorum.

Başa Dön