AMMANN

AMMANN Grup‘un 150 yıllık endüstri yolculuğu 1969 yılında İsviçre‘de Ammann Ailesi tarafından kuruluşu ile başladı. Ammann Grup, günümüzde dünya çapında 100‘den fazla ülkede 26 grup şirketi, 4 adet temsilcilik ofisi, 190 satış ve servis noktası ile temsil edilen dev bir organizasyon olmuştur.

Dünyanın önde gelen silindir üreticilerinden Ammann’ın ürün gamı, 1.5-4.5 ton arası tandem ve kombi yama silindirleri, 7-25 ton arası tek tamburlu düz ve keçi ayaklı toprak silindirleri, 1.7-14 ton arası çift tamburlu (tandem) asfalt silindirleri, 10-24 ton arası lastik tekerlekli (vabil) silindirler, asfalt finisherleri ve asfalt plentlerinden oluşmaktadır.

Ammann, Avrupa‘da İsviçre, Almanya, İtalya ve Çek Cumhuriyeti’nde yerleşik fabrikalarında, asfalt üretim fabrikaları, beton üretim fabrikaları, asfalt finişerleri, asfalt silindirleri, toprak sıkıştırma silindirleri ve el kompaktörleri üretimi yapmaktadır.

Ammann‘ın endüstriyel gelişiminde en önemli adımlar 2000’li yıllarda, Elba-Almanya‘nın alınması, Apollo-Hindistan‘ın alınması, Antec-İtalya‘nın alınması olarak sayılabilir.
 

Sizi Arayalım
Şehir *
KVKK ve çerezler hakkında uyarıları kabul ediyorum.

Başa Dön